طراحی و ساخت آینه هوشمند و ردیاب خودرو

ساخت آینه هوشمند و ردیاب خودرو با دوربین دنده عقب

آینه هوشمند و ردیاب خودرو امکانات جالبی را برای خودرو شما فراهم می کند که برای بسیاری از مردم جذاب است. این آینه علاوه بر وظیفه ی اصلی اش که دید پشت سر است، امکاناتی را فراهم می کند که بطور معمول در ماشین های معمولی وجود ندارد که از آن جمله می توان به دوربین دنده عقب، ردیاب خودرو و … اشاره کرد.

آینه هوشمند و ردیاب خودرو با اتصال به دوربینی که در پشت آینه نصب می شود و دوربین دنده عقب که در پشت اتومبیل نصب می شود قابلیت ثبت تصاویر و ویدویو را فراهم می کند. همچنین راننده می تواند تصویر پشت خودرو را به طور زنده روی آینه در هنگام دنده عقب رفتن ببیند.


دوربین جلو و عقب:

آینه هوشمند و ردیاب خودرودوربین های دوگانه جلو و عقب؛ تصاویر در حین رانندگی را ثبت می کنند. این تجهیز می تواند امکان پخش چند تصویر به صورت همزمان برای دیدن پشت سر و استفاده همزمان از ردیاب را فراهم کنند.

امکانی که برای دوربین عقب این تجهیز فراهم شده است ثبت و نمایش تصویر به همراه خطوط راهنمای فاصله  است. تا به راننده در تخمین فاصله و جلوگیری از برخورد احتمالی با اجسام خارج از دید کمک کند.

آینه هوشمند و ردیاب خودرو با اتصال به وای فای به اینترنت متصل می شود و این آغاز ارئه ی  قابلیت های بی نهایت از جمله دانلود آهنگ، ویدیو و یا فیلم های مورد علاقه ی شماست.این تجهیز همچون یک تبلت کوچک برای شما عمل می کند که تنها روی شیشه ی نصب شده است.


سیستم ردیاب خودرو:

یکی از بی نظیرترین امکانات این تجهیز قابلیت ردیابی آن است. سیستم ردیاب خودرو این امکان را فراهم می کند که شما علاوه بر دسترسی به نقشه و مسیریابی با آن، خودرو خود را ردیابی کرده و در هنگام سرقت خودرو بسادگی آن را ردیابی کنید.

محل نصب آینه هوشمند و ردیاب خودرو :

آینه هوشمند و ردیاب خودرو در محل آینه ی داخل خودرو نصب می شوند بدون اینکه دید شما را حین رانندگی مختل کنند و یا مانعی در مقابل دید شما ایجاد کنند.


برای کسب اطلاعات بیشتر در خصوص “طراحی دزدگیر خودرو” کلیک کنید.


شرکت مرصا طراح تجهیزات جانبی خودرو

یکی از اولین پروژه هایی که تیم مرصا به آن ورود پیدا کرد تجهیزات جانبی خودرو از جمله طراحی انواع آینه های هوشمند خودرو، سیستم ردیاب خودرو و دزدگیر خودرو بود. تیم جوان مرصا با بررسی علاقه مندی های مصرف کنندگان این حوزه به طراحی تجهیزاتی پرداخت که بتواند تمامی نیازهای مصرف کنندگان این حوزه را پوشش دهد.

در حال حاضر تیم مرصا با افتخار و بارها طراحی پروژه های این چنینی را برای تولیدکنندگان تجهیزات جانبی خودرو به انجام رسانده است. اگر شما هم تامین کننده تجهیزات جانبی هستید و تصمیم به طراحی یک آینه هوشمند یا طراحی ردیاب خودرو و یا طراحی انواع دزدگیر دارید می توانید با همکاران واحد فنی مرصا تماس بگیرید.


 

مقالات مرتبط:

مراحل انجام پروژه الکترونیکی (پارت دوم)... مراحل انجام پروژه الکترونیکی و قابل فروش کردن ایده ی الکترونیکی (پارت دوم) این مقاله قسمت دوم مراحل انجام پروژه الکترون...
طراحی تابلو تبلیغاتی هوشمند با امکان کنترل از راه ... استفاده از تابلو تبلیغاتی  هوشمند تکنولوژی تابلو تبلیغاتی  هوشمند را می توان به عنوان انقلابی در تبلیغات فضای شهری بشما...
طراحی برد الکترونیکی مرصا طراحی و تولید انواع بردهای الکترونیکی: شرکت مرصا به عنوان یکی از شرکت های فعال در حوزه طراحی برد الکترونیکی و خدمات تول...
انواع سیستم های اعلام حریق اماکن... این مقاله شامل توضیحاتی درخصوص اجزای اصلی و انواع سیستم های اعلام حریق اماکن عمومی و منازل است. این مقاله به منظور درن...
طراحی برد لوازم خانگی امروزه استفاده از لوازم الکترونیکی بخش مهمی از روال عادی زندگی انسان ها شده است. این روال از استفاده دائمی شما از تلفن...
آشنایی با اجزای سیستم اعلان حریق...  پس از آشنایی با انواع سیستم های اعلام حریق لازم دانستیم به معرفی اجزای سیستم اعلان حریق پرداخته و توضیح مختصری در خصوص ...