درباره شرکت مرصا

گروه برق و الکترونیک مرصا زیر مجموعه تخصصی گروه مشاوران رشد صنایع ایران؛ با بهره گیری از دانش و تجربه تیمی متشکل از مهندسین برق، مدیران صنعتی و بازرگانان خبره؛ راهکارهایی عملیاتی، پیش روی تولیدکنندگان عزیز کشورمان قرار می دهد تا همه با هم بتوانیم در به حرکت در آوردن چرخ تولید کشور قدمی بزرگ برداریم.

ما بر این باوریم هر صنعتی برای افزایش بهره وری، نیازمند بهره گیری از مشاورانی است که ضمن آگاهی از اصول مدیریت و شناخت بازار، برای ارائه راهکارهای قابل اجرا در دانش تخصصی آن حوزه نیز تجربه کافی داشته باشند،. گروه مرصا (مشاوران رشد صنایع ایران) قبل از ورود به هر فعایت تولیدی، تیمی مجرب از مشاوران همان صنعت را به کار می گمارد تا به صورت کاملا تخصصی بتواند وارد آن حوزه شود.
گروه برق و الکترونیک مرصا مجموعه ای متشکل از طراحان الکترونیک، تولیدکنندگان و مدیران مجرب این صنعت و بازرگانانی است که در کنار هم جمع شده اند تا شما را قدم به قدم در تولید و فروش محصولاتتان یاری نمایند.
هدف فعالیت گروه مرصا تبدیل علم به ثروت است و این امر با همکاری تمام ارکان زنجیره تامین؛ (طراح، تولید کننده، فروشنده، مشتری و …) میسر می شود. ما با ایجاد ارتباط و همکاری با تک تک اعضای این زنجیره، شبکه ی گسترده ای از ارتباطات میان این اعضا را فراهم کرده ایم.

تماس با مرصا

8286 870 513 98+


5387 528 921 98+


Mersa.elc@gmail.com


آدرس:

مشهد، میدان آزادی، دانشگاه فردوسی، مرکز رشد و فناوری، شماره 3، واحد 303