سفارش PCB آلومینیومی | برد لامپ LED

PCB آلومینیومی

مرصا الکترونیک، تولید کننده انواع مدار چاپی قادر است سفارش PCB آلومینیومی صنایع روشنایی را با کمترین هزینه تولید کند. دلیل استفاده از PCB جنس آلومینیوم رسانایی گرمایی بالای آن نسبت به فیبر های استخانی و فایبرگلاس است که آن را برای صنایع روشنایی بسیار مناسب می کند . در جدول زیر مقایسه این سه نوع PCB  را مشاهده می کنید:

PCB ضریب انتقال حرارتی نسبت قیمت تولید عایق الکتریکی
استخوانی 1.5 1 60KV
فایبر گلاس 1.4 1.2 50KV
آلومینیوم 2 1.8 6KV

 

 ساختار PCB آلومینیوم :

در این نوع PCB  یک لایه نازک دی الکتریک روی سطح آلومینیومی قرار گرفته و روی این لایه نازک عایق را فویل مسی پوشانده است. این لایه نازک دی الکتریک وظیفه انتقال حرارت از سطح مسی مدار به را به سطح زیرین فلزی (آلومینیومی) بر عهده دارد. در شکل زیر ساختار PCB آلومینیوم را مشاهده می کنید:

 قیمت PCB جنس آلومینیوم:

این نوع برد ها از نمونه استخانی و فایبرگلاس گران تر هستند. فیبر های آلومینیوم در دو ضخامت 1mm و 1.6mm عرضه می شوند ، نوع ضخیم تر رسانایی حرارتی بالاتری داشته و کمی گران تر است. در جدول زیر حدود قیمت را بر اساس حجم تولید (سانتی متر مربع) مشاهده می کنید: (قیمت های سال 1396)

 

50 هزار به بالا 25 هزار تا 50 هزار 10 هزار تا 25 هزار تیراژ (سانتی متر مربع)
35 تومان 37 تومان 40 تومان قیمت هر سانت


سفارش PCB آلومینیومی برد های روشنایی:

برای دریافت استعلام قیمت تولید مدار ، کافی است فایل PCB خود را از طریق ایمیل یا تلگرام برای مرصا ارسال نمایید. اگر هنوز فایل خود را طراحی نکرده اید می توانید طراحی خود را به ما بسپارید، شرکت مرصا برای تولید کنندگانی که مونتاژ مدار های خود را نیز به مرصا می سپارند طراحی مدار را به رایگان انجام می دهد.

 برای مشاوره با کارشناسان واحد تولید مرصا تماس بگیرید

سفارش PCB آلومینیومی خود را برای ما ارسال کنیدcontact mersa


 

0 پاسخ

ثبت دیدگاه

مایل به ملحق شدن به بحث هستید ؟
به ما بپیوندید !

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *