خدمات مونتاژ برد های الکترونیکی

ارائه خدمات مونتاژ برد به صورت پیشرفته

در این مقاله میخواهیم دلایلی که باعث می شود مشتریان به ما اطمینان کنند و کل پروسه تولید برد از طراحی برد الکترونیکی تا خدمات مونتاژ برد خود را به شرکت مرصا بسپارند؛ را بیان کنیم؛ بردمدارچاپی جزء پیشرفته ترین تکنولوژی های سیلیکونی است که به خدمت صنعت برق و الکترونیک آمده است. تیم جوان مرصا پیوسته درحال بروز کردن علم خود در این صنعت هستند تا مهارت های خود را برای پیچیده ترین پروژه های الکترونیکی بکار گیرند.

خدمات مونتاژ برد-مرصاتیم فنی مرصا همواره به دنبال کسب مهارت های به روز و جدید است تا بتواند خدمات مونتاژ برد خود را بابالاترین کیفیت و در کمترین قیمت ممکن ارائه دهد.

و در این راستا علاوه بر ارائه خدمات مونتاژ SMD و DIP به مشتریان خود خدمات تولید انواع بردهای تک لایه و چندلایه را ارائه می دهد. تا مشتریان مرصا با خیال راحت تمام پروسه تولید برد الکترونیکی خود را به مرصا واگذار نمایند.


# برنامه ریزی دقیق و تحویل به موقع سفارشات

ما طبق برنامه ریزی که برای سفارشات  مشتریان خود در حوزه چاپ و مونتاژ برد انجام می دهیم می توانیم سفارش ها را در زمانی که تعهد داده ایم به دست مشتریان خود برسانیم. شما می توانید در هر زمان از شبانه روز به کمک ماشین حساب های آنلاین محاسبه ی قیمت چاپ و مونتاژ برد که در سایت مرصا قرار دارد قیمت تولید برد خود را محاسبه نمایید.

اگرچه نوسانات قیمت های بازار ثبات قیمت های ما را دچار چالش کرده است، اما باز هم می توانید قیمت ها را تا حدودی محاسبه نمایید. پیشنهاد می کنیم برای محاسبه دقیق قیمت تولید بردهای الکترونیکی خود با بخش فنی مرصا ارتباط بگیرید.


# تست کنترل کیفی :

با استفاده از سیستم های دقیقی که ما برای کنترل کیفی بردها ی مشتریان خود بکار می بریم از بابت کیفیت اطمینان می دهیم و مشتریان ما می توانید پروژه خود را به ما بسپارند.

بخش تولید مرصا طبق استانداردهای IPC تولیدات خود را انجام می دهد. و ذره ای از استانداردهای خود فاصله نمی گیرد. هدف ما افزایش رضایت مشتریان از کیفیت و هزینه های خدماتمان است. در نتیجه هر روز به دنبال راهکارهایی برای بهینه سازی هزینه های تولید هستیم.


خدمات شرکت مرصا :

شرکت مرصا ارائه دهنده ی خدمات مونتاژ برد اتومات و نیمه اتومات و خدمات طراحی و چاپ برد است که توانسته اطمینان بسیاری از تولیدکنندگان محصولات حوزه ی برق و الکترونیکی را به خود جلب نماید.

سفارش طراحی، چاپ و مونتاژ خود را همین حالا ثبت کنید با توجه به زمان و نوسانات قیمت بهتر است هرچه سریع تر با بخش فروش ما تماس حاصل کنید و سفارش خود را قطعی کنید که ما با برنامه ریزی دقیق سفارش شما را در نوبت قرار دهیم و در زمان مقرر برای شما آماده کنیم.


جهت آگاهی از قیمت ها و ثبت سفارش مونتاژ برد الکترونیکی خود کلیک کنید.


 

مقالات مرتبط:

قیمت مونتاژ smd و کاهش آن چگونه قیمت مونتاژ smd را کاهش دهیم : یکی از راه های کاهش هزینه های شرکت کاهش هزینه های مربوط به تولید محصول است. این هز...
قیمت مونتاژ pcb و روش های کاهش آن... چگونه می توانید قیمت مونتاژ pcb را کاهش دهید: هزینه های تولید و قیمت مونتاژ pcb یکی از دغدغه های تولیدکنندگان محصولات ب...
طراحی برد smd و نکات مربوط به مونتاژ آن... طراحی متناسب مونتاژ SMD طراحی برد smd با در نظر گرفتن شرایط مونتاژ یک برد در ذهن کمی پیچیده و دور از ذهن به نظر می رسد....
مونتاژ smd و نکات طراحی آن نکات طراحی برای مونتاژ smd در تولید مدارهای الکترونیکی کاهش هزینه های چاپ و مونتاژ بخش مهمی از برنامه ریزی تولیدکنندگان...
ارزان ترین کارگاه مونتاژ برد های الکترونیکی برای ت... فرآیند تولید ارزان برد های الکترونیکی در کارگاه مونتاژ برد برای تولید ارزان و در حجم بالا باید از ماشین آلات مناسب استف...
مونتاژ قطعات smd چه تفاوتی بین تکنولوژی SMD و SMT وجود دارد؟ به عنوان یک تکنیسین فعال در حوزه برق و الکترونیک ممکن است بارها اصطلاح SMD ...