خدمات مونتاژ برد شرکت مرصا

شابلون استیل

محاسبه قیمت مونتاژ برد مرصا

 • قیمت رقابتی:

  مرصا می تواند با رقبای چینی خود قیمت مشابهی را به شما ارائه دهد. اگر از هزینه های گمرک، زمان طولانی ترخیص بار و آزمایشات گوناگون در فرآیند واردات خسته شده اید پیشنهاد میکنیم اولین همکاری خود را با ما شروع کنید.

 • پاسخگویی سریع:

  پاسخ گو بودن مهم است،شما همیشه می توانید به سادگی با کارشناسان مرصا ارتباط برقرار کنید، از 9 صبح تا 8 شب از طریق تلفن یا شبکه های اجتماعی (تلگرام و واتس آپ) با ما تماس بگیرید.

 • سرعت تولید بالا:

  ماشین آلات مرصا با قدرت مونتاژ 10000 قطعه در ساعت می تواند در زمانی کوتاه تمام تولید شما را تحویل دهد. به طور میانگین از زمان ثبت سفارش تا تحویل هر تعداد برد حدود  2 هفته زمان نیاز داریم تا با دقت و حوصله کافی برای تولید محصول شما وقت بگذاریم.

 • حمل و نقل سریع و ایمن:

  نگران بعد مسافت نباشید. ما از تمام کشور سفارشات زیادی داریم و هر روز با جای جای ایران عزیز در حال مبادله کالا هستیم. برد ها در بسته بندی کاملا حفاظت شده و در زمان کمتر از 48 ساعت از زمان ارسال به دست شم خواهند رسید.

 • استاندارد کیفی مونتاژ:

  ما از حساسیت شما بر کیفیت کار استقبال می کنیم و همواره به بهبود کیفیت خود منطبق بر استاندارد ها تلاش می کنیم. در حال امکان اجرای کلاس II استاندارد IPC610 را داشته و در تلاش برای کسب کلاس III هستیم.

 • همه چیز در یک جا:

  اگر علاوه بر مونتاژ، تولید PCB را نیز به ما واگذار کنید، همه مسئولیت بر عهده ماست، زمان بندی، کنترل کیفی و قیمت تمام شده را برایتان مدیریت کرده و محصول نهایی را به شما تحویل می دهیم…

ماشین حساب آنلاین مونتاژ برد

[[[["field2","equal_to","1"]],[["set_value",null,"1",null,"field13"]],"and"],[[["field2","equal_to","2"]],[["set_value",null,"1.2",null,"field13"]],"and"],[[["field7","equal_to","1"]],[["set_value",null,"1",null,"field14"]],"and"],[[["field7","equal_to","2"]],[["set_value",null,"1.5",null,"field14"]],"and"]]
1