خدمات مونتاژ برد شرکت مرصا

شابلون استیل

محاسبه قیمت مونتاژ برد مرصا

 • کنترل های پیش تولید:

  پیش از تولید در مرصا، برای پروژه شما زمان قابل توجهی توسط کارشناس فنی ما گذاشته خواهد شد تا نقاط حساس و مشکل آفرین در کار را قبل از تولید پیش بینی کرده و به کمک شما در طراحی اصلاح کنیم. اعمال این تغییرت میزان خرابی و خطای پس از تولید را به کمتر از 1% خواهد رساند.

 • پاسخگویی سریع آنلاین:

  پاسخ گو بودن مهم است،شما همیشه می توانید به سادگی با کارشناسان مرصا ارتباط برقرار کنید، از 9 صبح تا 8 شب از طریق تلفن یا شبکه های اجتماعی (تلگرام و واتس آپ) با ما تماس بگیرید.

 • زمان تحویل سریع :

  ماشین آلات مونتاژ مرصا با قدرت مونتاژ 10000 قطعه در ساعت می تواند در زمانی کوتاه تمام تولید شما را تکمیل کند. اگر پیش از ارسال قطعات خود زمان رزرو خط تولید را هماهنگ کنید به یک هفته زمان نیاز داریم تا با دقت و حوصله کافی برای کنترل کیفی تولید محصول شما وقت بگذاریم و محصولی کامل و بی نقص ارائه دهیم.

 • حمل و نقل سریع و ایمن:

  نگران بعد مسافت و آسیب دیدن برد های مونتاژ شده نباشید. ما از تمام کشور در حال مبادله کالا هستیم. برد ها در بسته بندی کاملا حفاظت شده در برابر ضربه، رطوبت و فشار و در زمان کمتر از 48 ساعت از زمان ارسال به دست شما خواهند رسید.

 • استاندارد کیفی مونتاژ:

  ما از دقت شما در کیفیت کار استقبال می کنیم و با توجه به حساسیت پروژه به درخواست شما کنترل کیفی در سه سطح کلاس IPC-610 از جانب ما قابل ارائه است. کلاس I برای برد های با حساسیت کم مانند روشنایی و کلاس III برای برد های بسیار حساس با استاندارد نظامی ارائه می شود.

ماشین حساب آنلاین مونتاژ برد

[[[["field2","equal_to","1"]],[["set_value",null,"1",null,"field13"]],"and"],[[["field2","equal_to","2"]],[["set_value",null,"1.2",null,"field13"]],"and"],[[["field7","equal_to","1"]],[["set_value",null,"1",null,"field14"]],"and"],[[["field7","equal_to","2"]],[["set_value",null,"1.5",null,"field14"]],"and"]]
1
Previous
Next

قبل از سفارش مونتاژ برد با مرصا بیشتر آشنا شوید:

شرکت مرصا در ارائه خدمات تولید محصولات الکترونیکی به صورت سفارشی فعالیت دارد که با هدف پوشش صفر تا صد پروسه تولید محصولات الکترونیکی آغاز به کار کرده است و بعنوان یکی از بزرگترین مجموعه های مونتاژ برد های الکترونیکی در کشور در این صنعت شناخته شده است.

خدمات مونتاژ برد در شرکت مرصا به کمک دستگاه مونتاژ SMD صورت گرفته و در حجم انبوه قادر به ارائه خدمات تولید به شما عزیزان هستیم. شرکت مرصا قادر به مونتاژ برد های یک لایه و چند لایه شامل مونتاژ برد SMD و مونتاژ DIP با کمترین قیمت و سریع ترین زمان تحویل به شما می باشد.

در صورتی که چاپ و مونتاژ برد خود را به طور کامل به ما واگذار شود، ضمن اطمینان از عدم هماهنگی در پروسه تولید، می توانید از تخفیفات ویژه مرصا نیز بهره مند گردید.

مزایای مونتاژ برد شرکت مرصا؛

 • قیمت مونتاژ SMD از برد تا بردی دیگر متفاوت است. از هر پد 12تومان (برد های LED ) تا پدی 25 تومان (قطعات QFN) می تواند تغییر کند قیمت مونتاژ قطعات SMD کاملا به پیچیدگی قطعات و دقت مورد نیاز متفاوت است.همچنین هزینه های ثابت اولیه مانند تولید شابلون در تعداد سرشکن می شود و بنابر این تعداد کل تولید در قیمت مونتاژ SMD نقش بسیار مهمی دارد.
 • جهت سفارش مونتاژ PCB بایستی فایل خود را برای ما ارسال کنید، کارشناسان ما از ساعت 9:30 صبح الی 19:30 پاسخگوی شما هستند و ظرف کمتر از 4 ساعت کاری برایتان پیش فاکتور صادر خواهد شد.
 • مونتاژ برد PCB بوسیله دستگاه نیازمند داشتن اطلاعات فنی و آگاهی از استاندارد های تولید انبوه است؛ پیشنهاد میکنیم قبل از  سفارش مونتاژ PCB مقالات سایت ما در این مورد مطالعه کنید.
 • قیمت مونتاژ بردهای الکترونیکی که شامل مونتاژ DIP و مونتاژ SMD به صورت ترکیبی باشند به نوع طراحی شما بسیار وابسته است. کارشناسان ما در بهبود طراحی مدار به شما مشاوره خواهند داد.

استاندارد مونتاژ برد مرصا:

 

حداکثر ابعاد شیت بندی

30 * 40 سانت

قرار دادن 0.5 سانت لبه دور تا دور شیت

قرار نگرفتن مارکاژ (راهنما) بر روی پد قطعات

مونتاژ بردزاویه بین ترک ها باید 90 درجه یا بیشتر از آن باشد

 

قرار دادن پد فیدیوشیال در بالا سمت راست و پایین سمت چپ PCB

نمونه کار های مونتاژ برد مرصا