شرکت مونتاژ برد الکترونیکی

, ,
شرکت مونتاژ بردsmd

مزایای برون سپاری مونتاژ برد الکترونیکی

شرکتی را در نظر بگیرید که یک محصول مصرفی تولید می کند و  نیاز به تولید برد الکترونیکی برای محصولش دارد؛ اما امکانات کافی برای تولید را در اختیار ندارد.

 

 بهترین راهکار مراجعه به یک شرکت مونتاژ برد الکترونیکی است. زیرا که تقبل هزینه های راه اندازی یک کارگاه مونتاژ تنها برای یک محصول توجیه ندارد.

اگر شما در چنین موقعیتی قرار دارید و به دنبال یک شرکت مونتاژ برد الکترونیکی هستید یا مشغول همکاری با یک شرکت مونتاژ هستید باید بدانید که این نوع همکاری چه مزایایی برای شما به دنبال دارد. در ادامه به بررسی مزایای همکاری با یک شرکت مونتاژ برد می پردازیم.


مزیت های همکاری با شرکت مونتاژ برد

شرکت مونتاژ برد smd

  • کیفیت بهتر

صنعت الکترونیک در طی 20 سال گذشته پیشرفت چشمگیری داشته و به سمت تخصص گرایی پیش رفته است. کسب مجوزها و استانداردهای مورد نیاز یک کارگاه مونتاژ بسیار زمان بر و دشوار است. و گذشتن از مراحل سختی را می طلبد. پس همکاری با یک شرکت مونتاژ به منزله افزایش کیفیت و استانداردهای تولید بردهای شماست.


  • مشتریان شادترشرکت مونتاژ smd,dip

بهترین نتیجه ی همکاری با یک شرکت سفارش مونتاژ smd با استانداردهای بالا، ارائه محصولات با کیفیت بالاتر به بازار است. این کیفیت بالا مسلما منجر به کاهش هزینه ها بالاخص هزینه های پشتیبانی پس از فروش محصول شما خواهد شد.

با این وجود حفظ اعتبار برند شما از نتایج اعتماد به یک همکاری مناسب است. زیرا که در زمانه ای هستیم که دسترسی به برند شما به سادگی چند کلیک در دنیای مجازی است و حفظ اعتبار بسیار حیاتی است.

محصولات بی کیفیت؛ به سادگی و با چند اظهارنظر مشتریان در سایت های فروشگاهی بی اعتبار شده و درصد زیادی از مشتریان شما در کمتر از چند ساعت از دست خواهند رفت.


  • استفاده از تجربیات مهندسی و کاهش خطا

مهندسی الکترونیک دنیایی پر از مشکلات غیرمنتظره و پیش بینی نشده است و مونتاژ هم از زیرمجموعه های پیچیده ی همین دنیاست.

شرکت مونتاژاگر منشا و ساختار دقیق قطعات الکترونیکی را نشناسید چگونه اصالت آنها را تایید می کنید؟ اگر از قطعاتتان اطمینان نداشته باشید مشکلاتتان دو چندان می شود! شکست یک پروژه یا ناشی از طراحی ضعیف است یا ناشی از استفاده از قطعات غیر استاندارد است.

بررسی برد الکترونیکی قبل از شروع تولید توسط شرکت مونتاژ، باعث پیشگیری از هزینه های احتمالی ناشی از خطاهای طراحی نادیده گرفته شده شما خواهد شد.


  • کمک به شما در مواقع نیاز

smd شرکت مونتاژمهندسان الکترونیک همیشه سرشار از ایده های خوب و کاربردی هستند اما خیلی وقت ها تبدیل این ایده ها به یک نمونه ی اولیه کمی برایشان مشکل می شود. البته این دلیل خوبی برای نادیده گرفتن بخش تحقیق و توسعه(R&D) در شرکت شما نیست.

بسیاری از شرکت هایی مثل شما حتی طراحی بردهای الکترونیکی خود را به شرکت هایی طراحی همچون شرکت مرصا می سپارند تا ایده های الکترونیکی آنها را تبدیل به محصولی آماده کنند. شرکت مونتاژ برد pcb بخاطر فراهم بودن امکانات و تجهیزات ساخت برد، امکان نمونه سازی و تست بیشتری نسبت به شما خواهد داشت و درنتیجه هزینه های مربوط به این قسمت کاهش محسوسی خواهند داشت.


 

  • شرکت مونتاژ برد الکترونیکی

    مزیت ایرانی بودن

علاوه بر مزیت هایی که در بالا بیان شد شما به عنوان یک شرکت ایرانی این مزیت را دارید تا در یکی از فعال ترین کشورهای خاورمیانه در حوزه الکترونیک فعالیت می کنید. این مزیت به شما کمک می کنید تا بسیاری از هزینه های مربوط به حمل و نقل خود را کاهش داده و بتوانید تولید بردهای الکترونیکی خود را در زمان کوتاه تری در یک شرکت مونتاژ ایرانی آماده ارائه به بازار کنید.


خدمات شرکت مرصا :

شرکت مرصا به عنوان یکی از فعال ترین شرکت های حوزه الکترونیک در ایران در زمینه طراحی و تولید بردهای الکترونیکی شامل چاپ pcb و مونتاژ dip و smd درخدمت شما همکاران فعال در صنعت ایران است برای کسب اطلاع بیشتر از هزینه ها و شرایط تولید با همکاران ما در واحد فنی شرکت مرصا تماس بگیرید.

 

 


 

 

 

مقالات مرتبط:

مراحل مونتاژ برد آشنایی با روش های مونتاژ برد شرکت مرصا هر روز مشتریان بسیاری با ما تماس می گیرند تا از روند مونتاژ شرکت مرصا اطلاع پیدا...
شرایط ویژه چاپ PCB در شیراز  چاپ PCB در شیراز - ارسال رایگان شرکت مرصا با افتخار اعلام می دارد از تابستان سال 1397 طرح های ویژه سفارشات شهرستان را ...
چاپ برد الکترونیکی مرصا نیازهای چاپ برد الکترونیکی با کیفیت بالای شما را تضمین می کند : شرکت مرصا از سال 1394 در زمینه ی چاپ برد الکترونیک...
اموزش لحیم کاری با هیتر و هویه هوای گرم... لحیم کاری با هیتر و هویه هوای گرم هیتر ابزاری بسیار کار آمد و ضروری در امور الکترونیکی است. درهنگام کار و ساخت یک برد ا...
چاپ pcb چگونه از کیفیت چاپ pcb مطمئن شویم؟ بردهای الکترونیکی بخشی مهمی از محصولات اطراف ما هستند که دائما مورد استفاده قرار می ...
برآورد قیمت pcb برآورد قیمت pcb با استفاده از ماشین حساب آنلاین : تلاش تیم مرصا همواره بر پاسخگویی بهتر به نیازهای مشتریان است. از این ...