شرکت طراحی مدار الکترونیکی

شرکت طراحی مدار الکترونیکی

خدمات شرکت طراحی مدار الکترونیکی مرصا:

شرکت مرصا با تیم مهندسی مجرب ،‌ قادر به ارائه خدمات طراحی و تولید برد های الکترویک  به سفارش مشتری است. در این شرکت طراحی مدار الکترونیکی مشتریان عزیز توسط واحد R&D انجام شده و در طراحی ، تمام نکات بهینه سازی جهت کاهش هزینه تولید انبوه در نظر گرفته می شود.

طراحی و تولید انبوه سفارشی برد های الکترونیک با دستگاه تمام اتومات

شرکت مرصا طراح و تولید کننده برد های لوازم خانگی، روشنایی،  برد های صنعتی و برد های حفاظت و ایمنی می باشد. تولیدکنندگان و فروشندگان محترم صنایع برق و الکترونیک می توانند به روش های ذیل برای درخواست طراحی اقدام فرمایند:


  • سفارش طراحی مدار لوازم خانگی:شرکت طراحی مدار الکترونیکی

این برد های الکترونیکی بر اساس درخواست تولید کننده لوازم خانگی طراحی می شود. در این نوع سفارشات می توانید تصویری از نمونه برد مشابه درخواست خود را برای ما ارسال کنید وخواسته های خود از محصول را برای ما شرح دهید. پس از بررسی ، قیمت مونتاژ برد های الکترونیکی و طراحی برد  آن اعلام می شود. به طور معمول هزینه طراحی برد لوازم خانگی بین 2 تا 8 میلیون تومان است (سال 1396)


  • سفارش طراحی مدار برد های روشنایی و نورپردازی:

شرکت طراحی مدار الکترونیکیبرد های روشنایی از نظر طراحی پیچیدگی کمی دارند. در طراحی این برد ها،بهینه سازی جهت کاهش هزینه تولید انبوه و کاهش تلفات حرارتی مدار بالاترین اهمیت را دارد. هزینه طراحی این برد ها کمتر از 1 میلیون تومان است و در شرکت مرصا به صورت رایگان برای مشتریانی که مونتاژ و تولید خود را به ما می سپارند انجام می شود. شرکت طراحی مدار الکترونیکی مرصا همچنین قادر به تولید انواع برد های آلومینیومی با کیفیت و قیمت مناسب برای تولید کنندگان محترم این صنعت است.


سفارش طراحی مدار برد های صنعتی:شرکت طراحی مدار الکترونیکی

طراحی برد های صنعتی به تجربه بسیار بالایی نیاز دارد. متخصصین طراحی برد های صنعتی مرصا سالها در حوزه تعمیرات برد های صنعتی و بهینه سازی طراحی این مدار ها فعالیت داشته و قادر به طراحی برد های با طول عمر بالا و قابل استفاده در شرایط محیطی نامساعد هستند. طراحی این برد ها زمان نسبتا بیشتری جهت آزمایش در شرایط واقعی  نیاز داشته و هزینه طراحی این مدارات در حدود 5 تا 20 میلیون تومان است (قیمت های سال 1396) برای این دسته سفارشات می توانید پروپوزال درخواست خود را برای ما ارسال کنید وخواسته های خود از محصول را برای ما شرح دهید تا استعلام قیمت فرمایید.


  • سفارش طراحی مدار برد های حفاظت و ایمنی:

شرکت طراحی مدار الکترونیکی

برد های حفاظت و ایمنی همچون برد کنترل آسانسور ، بردهای دزدگیر خانگی و خودرو و … دارای نمونه های فراوانی در بازار بوده و رقابت شدیدی دارند. پیشنهاد ما به کسانی که علاقه مند به تولید در این زمینه هستند، نوآوری و ارائه محصولی متمایز است تا بتوانند حاشیه سود بالاتری داشته باشند. علاقه مندان به تولید این محصولات اگر ایده جدیدی برای افزودن به این محصولات دارند می توانند ضمن مشاوره رایگان، هزینه طراحی را محاسبه نمایند.


خدمات طراحی شرکت مرصا :

مرصا بهترین شرکت در زمینه طراحی مدار الکترونیکی است.اگر شما میخواهید ایده‌های الکترونیکی که در ذهن خود دارید را عملی کنید فقط کافی است با مهندسین طراحی ما در ارتباط باشید تا انها پس از بررسی پروژه شما را با صرفه ترین حالت ممکن طراحی و تولید کنند.برای ارتباط با واحد فنی شرکت مرصا رو دکمه زیر کلیک کنید.

contact mersa

کلیک کنید: مشاهده نمونه کار های مرصا در بخش طراحی

 

0 پاسخ

ثبت دیدگاه

مایل به ملحق شدن به بحث هستید ؟
به ما بپیوندید !

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *