قیمت برد مدارچاپی و نمونه سازی

قیمت برد مدارچاپی و نمونه سازی با تضمین کیفیت

ما در شرکت مرصا می‌توانیم برهای الکترونیکی را با بالاترین کیفیت تولید کنیم. تمام تلاش ما برای رقابتی کردن قیمت های نمونه سازی و تولید انبوه سفارشات مشتریان مان است. خدمات ما در سه حوزه ی کاملا تخصصی شامل طراحی انواع بردهای الکترونیکی، چاپ برد و مونتاژ SMD و DIP است. هدف ما تسهیل روند تولید مشتریانمان است و در این راستا تلاش کرده ایم تا با ارائه ی تمامی خدمات به صورت یکجا در زمان و هزینه صرفه جویی کنیم. شما می توانید جهت استعلام قیمت برد مدارچاپی بصورت آنلاین روی دکمه زیر کلیک کنید.


قیمت برد مدارچاپی در تعداد محدود

نمونه سازی یکی از حیاتی ترین بخش های فرآیند طراحی و تولید یک محصول است. مسلما شما بدون کسب اطمینان 100درصدی از عملکرد بردی که تازه طراحی کرده اید نمی توانید وارد انبوه سازی آن محصول شوید. این کاملا پذیرفته شده و منطقی است.

قیمت برد مدارچاپی-5

اما باید همواره به این موضوع دقت کنید که نمونه سازی از یک سمت برای تست و کنترل عملکرد انجام می شود اما از سوی دیگر قرار است ایراداتی را نشان دهد که اگر در تولید انبوه ایجاد شود هزینه های گزافی را به شما تحمیل خواهد کرد. پس این اصل را فراموش نکنید که نمونه سازی تنها در شرایطی می توانید راهگشا باشد که شرایط تولید آن مشابه و حداقل نزدیک به شرایط تولید انبوه باشد.

پس صرفه جویی نابجا برای کاهش قیمت برد مدارچاپی و تولید آن با کیفیت بسیار پایین می تواند ضررهای جبران ناپذیری به شما وارد کند.


ماشین حساب آنلاین قیمت برد مدارچاپی مرصا

قیمت برد مدارچاپی-مرصا

اینکه قبل از تکمیل طراحی بخواهید از قیمت حدودی بردتان آگاه شوید کاملا منطقی است. حتی شاید در مرحله ای باشید که بین انتخاب تک لایه بودن برد با ابعاد بزرگتر و یا دولایه بودن آن با ابعاد کوچکتر تردید دارید. بسیاری از همکاران ما از دادن قیمت برد مدارچاپی بدون فایل طراحی تکمیل شده خودداری می کنند که این نیز بسیار منطقی است. زیرا که این شرایط دردسرهای خاص خود را خواهد داشت.

مرصا برای این مشکل طراحان راهکاری اندیشیده است و آن طراحی یک ماشین حساب آنلاین استعلام قیمت برد مدارچاپی و ماشین حساب آنلاین استعلام قیمت مونتاژ برد است. شما می توانید با وارد کردن اطلاعاتی از جزئیات برد مثل تعداد برد مورد نیاز، اندازه هر برد، تعداد لایه‌ها و… را قیمت تقریبی را دریافت کنید.

توجه: اگر قیمت دقیقتری برای تولید بردتان می خواهید حتما فایل طراحی خود را برای همکاران واحد تولید مرصا ارسال نمایید تا با بررسی آن قیمت دقیق چاپ برد یا مونتاژ بردتان را محاسبه کنیم.


برای کسب اطلاعات از عوامل موثر بر قیمت تولید برد مدارچاپی کلیک کنید.


خدمات تولید برد مرصا

قیمت برد مدارچاپی-3خدمات تولید برد شرکت مرصا از نمونه سازی اولیه تا تولید انبوه با رعایت سه قاعده کلی زیر انجام می شود؛

  • قیمت مناسب
  • کمترین زمان ممکن
  • کیفیت مطلوب

همه ی تلاش تیم تولید مرصا کسب رضایت مشتریانش است. و در این راستا با بهره گیری از دانش مهندسان جوان خود تلاش می کند تا راه رسیدن به اهدافش را تسهیل نماید.


 تست و کنترل کیفی مرصا

آخرین مرحله ای که برای اطمنان از کیفیت سفارشات انجام می شود تست نهایی وکنترل کیفی پس از اتمام پروسه ی تولید است. روی تمام تولیدات مرصا پس از انجام پروسه ی تولید برای رسیدن به حداکثر کیفیت، تست چشمی به صورت رایگان و تست pogopin انجام می گیرد.

شرکت مرصا ارائه دهنده خدمات طراحی و تولید برد الکترونیکی است. که خدمات خود را در قالب طراحی انواع بردهای دیجیتال و آنالوگ، چاپ بردهای تک لایه، دولایه و مونتاژ بردهای smd و dip ارائه می دهد. جهت کسب اطلاع و ثبت سفارش هریک از خدمات با ما تماس بگیرید.


جهت استعلام قیمت و ثبت سفارش برد مدارچاپی شرکت مرصا کلیک کنید.


مقالات مرتبط:

طراحی و تولید برد الکترونیکی... لغات مصطلح در طراحی و تولید برد الکترونیکی بردهای الکترونیکی در صنعت با نام‌های مختلفی شناخته می‌شوند؛ برد الکترونیکی، ...
برآورد قیمت pcb برآورد قیمت pcb با استفاده از ماشین حساب آنلاین : تلاش تیم مرصا همواره بر پاسخگویی بهتر به نیازهای مشتریان است. از این ...
شرکت تولیدکننده pcb تنوع محصولات یک شرکت تولیدکننده pcb اگر به یک شرکت تولیدکننده pcb سر بزنید متوجه خواهید شد که روزانه انواع و اقسام pcb ...
نکات کاربردی هنگام سفارش PCB لازم است پیش از سفارش PCB با برخی از اصطلاحات و استاندارد های تولید آن آشنا باشید، مرصا در این مقاله سعی دارد توضیحات کا...
چاپ برد الکترونیکی مرصا نیازهای چاپ برد الکترونیکی با کیفیت بالای شما را تضمین می کند : شرکت مرصا از سال 1394 در زمینه ی چاپ برد الکترونیک...
قیمت مدار چاپی و عوامل موثر بر آن... عوامل تعیین کننده قیمت مدار چاپی: اگر از صنعت مدار چاپی اطلاعات زیادی ندارید ممکن است در هنگام قیمت گذاری با مش...