نمونه گزارش امکان سنجی | دانلود PDF

گام نخست در اجرای یک پروژه، بررسی امکان پذیری و اجرایی بودن آن می باشد. مطالعات امکان سنجی یک محصول،  تهدیدها و فرصت های موجود در اجرای یک پروژه را مشخص می سازد و با تجزیه و تحلیل کامل شرایط موجود، اطلاعات کافی را برای تصمیم گیری در اختیار سرمایه گذاران و مدیران قرار می دهد. در ادامه یک نمونه گزارش امکان سنجی برای دانلود در اختیار شما قرار دارد تا با این گونه گزارشات بیشتر آشنا شوید.

برای تهیه گزارش امکان سنجی اقتصادی خود به کمک احتیاج دارید؟

با ما تماس بگیرید…

خلاصه موضوع این گزارش امکان سنجی:

( امکان سنجی شارژ کنترلر: ریسک ها و عوامل موثر در رقابت)

بررسی ها در صنعت الکترونیک نشان می دهد که در سال های اخیر، انتظارات مصرف کنندگان از  محصولات الکترونیکی به شدت افزایش یافته و چرخه عمر استفاده از محصولات الکترونیکی کوتاه تر شده زیرا  با تغییر نیاز مشتریان و  ظهور تکنولوژی های جدید، به سرعت محصولات جدید جایگزین محصولات قبلی می شوند . بنابراین پیش از سرمایه گذاری در این صنعت باید بررسی های دقیقی در مورد بازار محصول و روندهای موجود در آن  صورت گیرد. در نمونه گزارش امکان سنجی که برای دانلود شما قرار داده شده است، به بررسی توجیه پذیری اقتصادی تولید محصول “شارژ کنترلر پنل خورشیدی” پرداخته ایم.

اگر قصد دارید در زمینه های دیگری به امکان سنجی اقتصادی تولید یک محصول بپردازید، با ما تماس بگیرید و از مشاوره رایگان کارشناسان مرکز مطالعات اقتصادی مرصا  استفاده نمایید!

 

 

برای دریافت کامل گزارش کلیک کنید:

 

دانلود گزارش امکان سنجی شارژ کنترلر1 پاسخ
  1. اخترشناس گفته:

    با سلام وارزوی توفیق از مطالب ارزشمند وروش اطلاع رسانی شما ومدیر محترم صمیمانه تشکر میکنم.
    با احترم محمد اخترشناس.

    پاسخ

ثبت دیدگاه

مایل به ملحق شدن به بحث هستید ؟
به ما بپیوندید !

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *