برآورد قیمت چاپ برد

مزایای برآورد قیمت چاپ برد در مرحله طراحی

وقتی صحبت از تولید pcb می‌شود بسیاری از افراد و شرکت‌ها جنبه‌های اصلی آن را مثل کیفیت‌، عملکرد و زمان تحویل را در نظر می‌گیرند این عوامل پارامترهای مهمی هستند، که باید هنگام انتخاب تولیدکننده pcb  آنها را در نظر بگیرید. اما پارامترهای دیگری را هم باید در نظر بگیرید که یکی از مهمترین آن‌ها برآورد قیمت چاپ برد است.

بسیاری از طراحان pcb باید در حین طراحی دغدغه قیمت تولید برد را نیز دارند. که چطور می‌توانند مشکل هزینه ها را برطرف کنند؟ این کار بسیار ساده است شما می‌توانید قبل از طراحی با استفاده از ماشین حساب آنلاین  قیمت‌ها را محاسبه کنید. برآورد قیمت قبل از تولید برای طراحان الکترونیک مزایای زیادی دارد؛ ما در این مقاله برخی از این مزایای را بیان می کنیم.


برآورد قیمت چاپ برد رایگان است.

براورد قیمت چاپ برد

زمانی که میخواهید از ابزارهای برآورد قیمت استفاده کنید نگران هزینه‌های اضافی نباشید بدون هیچ هزینه ای این‌کار را می‌توانید انجام دهید اگر از طریق سایت اقدام کنید متوجه خواهید شد که بسیاری از تولید کنندگان ماشین حساب انلاین در سایت خود قرار داده اند شما می‌توانید بدون هیچ هزینه ای از چندین ماشین حساب استعلام قیمت بگیرید تا بتوانید قیمت های تولید کنندگان را با یکدیگر مقایسه کنید و از بین آنها بهترین تولید کننده را انتخاب کنید.

 


منطقی است برای تولید یک جدول برنامه ریزی تهیه کنید

با برنامه ریزی تولید شما میتوانید هر مرحله از فرآیند را پیش بینی کنید؛ در بسیاری از مواقع طراحان بردهای الکترونیکی، با سوالات زیادی رو به رو می‌شوند مانند اینکه چگونه می‌توانند در هزینه های تولید صرفه جویی کنند؟ یا از عملکرد برد مطابق با طراحی اطمینان حاصل کنند. ممکن است این فرآیند پیچیده به نظر برسد اما در اینجا یک ابزار برآورد قیمت میتواند به طراحان کمک کند در کمترین زمان به نتیجه دلخواه خود برسند.

ابزارهای براورد قیمت چاپ برد یک تصویر واضح از هزینه‌ها را نشان می‌دهد که شما میتوانید در طراحی pcb از آن کمک بگیرید. در اینجا مشتریان می‌توانند با اضافه کردن آپشن از هزینه ها اطلاع پیدا کنند، تا بتوانند از هزینه های اضافی جلوگیری کنند.


انتخاب تعداد لایه ها

براورد قیمت چاپ بردقبل از طراحی pcb تعداد لایه ها را مشخص کنید؛ زیرا تعداد لایه ها در محاسبه قیمت بسیار اهمیت دارند. تعداد لایه ها تعیین می کنند که  عملکرد برد چگونه خواهد بود. بنابراین قبل از طراحی انتخاب تعداد لایه ها ضروری میباشد.

با استفاده از ابزار براورد قیمت چاپ برد یک طراح میتواند تعداد لایه هایی که قصد دارد در برد باشد را برآورد هزینه کند. بطور معمول از نظر قیمت بردهای سه لایه و چند لایه در مقایسه با بردهای دو لایه بسیار گرانتر خواهند بود. دقت داشته باشید که ما در ایران فقط بردهای تک لایه و دو لایه را تولید می کنیم و تولید بردهای بیش از دو لایه در چین انجام می‌شود.


کار با ابزارهای برآورد قیمت باید آسان باشد

باید تا حد امکان کار با ابزارهای برآورد قیمت چاپ pcb ساده باشد که مشتریان بتوانند در کمترین زمان به طور دقیق قیمت را محاسبه کنند و به نتیجه دلخواه خود برسند. هنگامی که شما از ماشین حساب انلاین شرکت مرصا استفاده می کنید متوجه خواهید شد که اینکار بسیار راحت و بدون دردسر خواهد بود زیرا تنها کاری که لازم است انجام دهید این است ، که پارامترهای خود را مانند جنس برد و رنگ سولدر را وارد کنید تا یک قیمت تقریبی را بدست آورید (دقت داشته باشید بدلیل نوسانات  قیمت در ایران قیمت چاپ برد با 10% تررانس خواهد بود. )


تهیه جدول زمان بندی تولید و خرید مواد

براورد قیمت چاپ بردجدول تولید یکی از مواردی است که به دلایل مختلف مورد استفاده بسیاری از شرکت ها قرار گرفته است. برخی از دلایل ضروری بود جدول تولید عبارتند از :

  • تعیین سود شرکت
  • تعیین هزینه های عملیاتی شرکت
  • تعیین مقدار محصول مورد نیاز
  • تعیین مقدار خرید مواد اولیه

در نهایت یکی دیگر از مزایای برآورد هزینه ها این است؛ که میتواند به ایجاد جدول تولید کمک کند. به خصوص زمان تهیه مواد اولیه با کمک جدول تولید می‌توانید به راحتی ارزش هر مورد را در تولید محاسبه کنید.


برای کسب اطلاعات از قیمت برد مدارچاپی و نمونه سازی کلیک کنید.


contact mersaمحاسبه آنلاین قیمت مرصا

همان طور که در بالا ذکر کردیم براورد قیمت چاپ برد قبل از تولید بسیار مهم است. بدون استفاده از این ابزار ممکن است شما با هزینه های غیر ضروری زیادی رو به رو شوید. شما میتوانید با جلوگیری از هزینه های اضافی سود زیادی را کسب کنید. برای اطلاع دقیق از قیمت‌ها کافیست با بخش فنی مرصا تماس بگیرید.