برآورد قیمت pcb

برآورد قیمت pcb با استفاده از ماشین حساب آنلاین :

تلاش تیم مرصا همواره بر پاسخگویی بهتر به نیازهای مشتریان است. از این رو ماشین حساب آنلاین برآورد قیمت pcb در صفحه سفارش چاپ pcb قرار داده است که این امکان را برای مشتریان فراهم می کند تا با وارد کردن اطلاعات در جدول محاسبات قیمت pcb به طور آنلاین محاسبه شود.


قیمت pcb

اطلاعات مورد نیاز برای برآورد قیمت pcb :

برای برآورد قیمت برد مدارچاپی نیاز به اطلاعاتی همچون جنس و تعداد لایه های برد، ابعاد برد، تعداد برد و رنگ لایه محافظ  است با وارد کردن این اطلاعات قیمت pcb برای شما محاسبه می شود و می توانید برای ثبت سفارش با واحد تولید مرصا تماس بگیرید و سفارش خود را ثبت کنید.


تاثیر کنترل کیفی در برآورد قیمت :

برآورد قیمت آنلاین سریعترین شیوه برای استعلام قیمت است . اما این شیوه دقیق ترین روش نیست. برای محاسبه ی قیمت دقیق pcb علاوه بر سوالات بالا سوالات جزئی تری هم نیاز است که می تواند بر قیمت برد الکترونیکی تاثیر گذار باشد. برای مثال ضخامت برد یا هزینه های کنترل کیفی مانند تست الکتریکال که  در ماشین حساب انلاین لحاظ نمی شود. به همین دلیل بهتر است برای کسب اطلاعات دقیق تر از قیمت pcb با تیم فنی مرصا ارتباط گرفته و فایل طراحی برد خود با پسوند pcbdoc. را از طریق تلگرام یا واتساپ یا ایمیل برای ما ارسال کنید و سفارش خود را ثبت کنید .


محاسبه قیمت مونتاژ :

علاوه بر ماشین حساب قیمت pcb که در صفحه ی سفارش چاپ pcb مرصا قرارگرفته است استعلام قیمت مونتاژ نیز بصورت آنلاین برای مشتریان در صفحه سفارش مونتاژ قرارداده شده است. تا مشتریان مرصا در کمترین زمان ممکن بتوانند قیمت کامل تولید برد خود را محاسبه کنند.


شرکت مرصا ارائه دهنده ی خدمات چاپ و مونتاژ انواع بردهای الکترونیکی

شرکت مرصا ارائه دهنده ی انواع خدمات تولید بردهای الکترونیکی شامل طراحی برد الکترونیکی، چاپ pcb، مونتاژ dip و smd است. هدف این شرکت ارائه ی کلیه خدمات تولید برد در راستای تسهیل روند بازار الکترونیک ایران است. تا تولیدکنندگان بجای درگیر شدن با روند تولید بر توسعه ی بازار تمرکز کرده و بتوانند سهم بیشتری از بازار کسب کنند.

به همین منظور مرصا خدمات خود را تکمیل کرده و درخدمت تمامی تولیدکنندگان صنعت برق و الکترونیک است. جهت کسب اطلاعات بیشتر در این خصوص با واحد تولید شرکت مرصا تماس بگیرید.