تولید برد مدارچاپی

مرصا ارائه دهنده ی خدمات تولید برد مدارچاپی در ایران

شرکت مرصا به عنوان یکی از فعالان تولید برد مدارچاپی و خدمات مونتاژ dip و smd  خود را موظف به ارائه ی بهترین و قابل اطمینان ترین سطح کیفی خدمات می داند. در این راستا مرصا ارائه دهنده ی خدمات طراحی انواع بردهای الکترونیکی، چاپ و تولید برد مدارچاپی و مونتاژ اتومات dip و smd می باشد. هدف مرصا تسهیل فرآیند ساخت و تولید برای تولیدکنندگان حوزه ی برق و الکترونیک است.


دلایل انتخاب مرصا از نظر مشتریان

#1 اعتبار شرکت

اگرچه مرصا شرکت جوانی است اما در مدت زمان فعالیت خود توانسته علاوه بر جلب رضایت و اعتماد بزرگترین تولیدکنندگان محصولات حوزه ی برق و الکترونیک؛ امتیازات مختلفی همچون دانش بنیانی از معاونت علمی ریاست جمهوری را نیز کسب کند.

مشتریان مرصا می گویند؛ از شما خرید می کنیم زیرا که تولیداتتان «قابل اطمینان» است. آنها می توانند روی ما حساب کنند به این دلیل که ما آنچه را که می خواهند ارائه می دهیم. به همین سادگی! هرماه مشتریان جدید بسیاری از شرکت های مختلف به مرصا مراجعه می کنند. و این بزرگترین دارایی ماست که مشتریان از کار با مرصا رضایت دارند.


#2 کیفیت تولید

تولید برد مدارچاپی با کیفیت

مرصا با تکیه بر دانش و پشتکار تیم مهندسین خود تمام تلاش و تجهیزات خود را بکار گرفته است تا کیفیت مورد نظر شما را فراهم سازد. برنامه ی کاری مرصا به گونه ای تعریف شده است که بعد از اتمام پروسه ی تولید به سرعت پاسخگوی هر  سوالی که ممکن است برای مشتریان پیش بیاید باشیم و مشکلات مشتریان را به سرعت رسیدگی کنیم.

فایل های طراحی تمام سفارشات قبل از ورود به مرحله تولید بصورت رایگان بررسی می شوند و مشکلات فنی آنها به مشتریان اطلاع داده می شود. بازرسی و کنترل در تمامی مراحل کاری مرصا تعریف شده است.زیرا که در سیستم های بدون بازرسی ممکن است در نهایت مشتری با بردهای غیر قابل استفاده مواجه شود. ما می خواهیم اطمینان حاصل کنیم که مشتریانمان دقیقا همان چیزی را که انتظار دارند دریافت می کنند.


#3 ارسال رایگان سفارشات تیراژ

به جرات می گوییم که ما تنها تولیدکننده ای هستیم که دغدغه ی دوری مشتریانمان را درک کرده و برای آن به دنبال چاره بوده ایم. با توجه به سرعت پیشرفت ایران در حوزه ی برق و الکترونیک و تنوع مشتریان شهرهای مختلف مرصا، هزینه ی ارسال بردهایی که در تیراژ بالا تولید می شوند بر عهده ی شرکت است. و سفارشات بصورت رایگان به دست مشتریان می رسد.


تولید برد مدارچاپی مرصا

#4 پشتیبانی فنی

مشتریان می توانند از طریق راه های ارتباطی مرصا به طور مستقیم با واحدهای مختلف ما تماس برقرار کرده و ما متعهد به پاسخگویی به مشتریان خود هستیم. با استفاده از ارتباط آنلاین تیم مرصا همه روزه شما میتوانید در هر زمانی با ما در ارتباط باشید.


#5 قیمت دهی سریع

شما می توانید با استفاده از ماشین حساب آنلاین محاسبه ی حدودی تولید برد مدار چاپی و مونتاژ سفارشات خود را بصورت آنلاین و 24 ساعته داشته باشید. برای ثبت سفارش خود می توانید از طریق تلگرام یا واتساپ شرکت مرصا فایل تولید خود را برای ما ارسال کنید. تا همکاران واحد تولید با محاسبه ی دقیق قیمت اقدام به ثبت سفارش تولید شما نمایند.