سفارش برد مدارچاپی و زمان تولید آن

سفارش فوری برد مدار چاپی

توسعه ی فناوری های تولید و تکامل فرآیند ساخت؛ به تولیدکنندگان برد مدارچاپی این امکان را می دهد تا در عرض چند هفته سفارش برد مدارچاپی طراحی شده را تولیدکنند. مرصا با ارائه ی خدمات سفارش برد مدارچاپی به مشتریان خود ضمانت تحویل سریع و در زمان مقرر شده را، به مشتریان خود می دهد.


زمان استاندارد تولید برد مدار چاپی

زمان تولید سفارش برد مدارچاپی عمدتا مربوط به پروسه تولید می باشد. شمارش این زمان درواقع از دومین روز بعد از ثبت سفارش شما و تایید فایل آغاز می شود.(تعطیلات رسمی و تعطیلات آخر هفته شامل این زمان نمی شود.)

به طور کلی زمان سفارش به پیچیدگی برد و الزامات اولیه ی برد شما بستگی دارد. ما قادر به تولید حجم زیادی از برد های مدارچاپی در طی 10 الی 14 روزکاری می باشیم. و حتی اگر شما برای دریافت سفارش خود عجله نداشته باشید و مایل به کاهش هزینه ی کار باشید کافی ست زمان طولانی تری را انتخاب کنید. در ادامه جدول زمان بندی تولید را ارائه می کنیم.


برای کسب اطلاعات بیشتر در خصوص سفارش طراحی و تولید PCB مرصا کلیک کنید.


چرا ما سریع تر هستیم؟

سفارش برد مدارچاپی در ایران

با توجه به اینکه برخی از پروژه ها در زمان کوتاه تری باید آماده شوند، مخصوصا هنگامی که شما زمان زیادی را صرف طراحی برد مدار چاپی یا مرحله ی مهندسی می کنید و نیاز به سفارش برد مدارچاپی دارید، ما قادر به چاپ بردهای شما با همان کیفیت مطلوب در زمان استاندارد هستیم.
از آنجا که ما خدمات چاپ pcb و مونتاژ smd یا dip را همزمان ارائه می دهیم، این امکان برای مشتریان مرصا فراهم شده است که در زمان و هزینه های خود صرفه جویی کرده و سفارش برد مدارچاپی مونتاژ شده ی آنها سریع تر  به دست آنها برسد.


ثبت سفارش برد مدارچاپی

آیا به دنبال سفارش برد مدارچاپی هستید؟ شما بسادگی می توانید فایل طراحی برد خود با پسوند pcbdoc به همراه تعداد مورد نظرتان برای تولید؛ برای ما ارسال کرده و از هزینه و زمان تولید آن اطلاع پیدا کنید.

تیم تولید شرکت مرصا در بیشترین زمان کاری (از 9.5 صبح تا 8 شب) پاسخگوی مشتریان خود هستند. پاسخگویی و کسب رضایت مشتری اولین اولویت تیم مرصا در هر واحدی است. منتظر تماس شما هستیم و هرچه زودتر سفارش خود را ثبت کنید .