چاپ برد الکترونیکی

مرصا نیازهای چاپ برد الکترونیکی با کیفیت بالای شما را تضمین می کند :

شرکت مرصا از سال 1394 در زمینه ی چاپ برد الکترونیکی و مونتاژ اتومات آن شروع به فعالیت کرده است. تولیدات مرصا شامل انواع بردهای الکترونیکی مصرفی مشتریان، بردهای مخابراتی، بردهای لوازم خانگی، بردهای مربوط به تجهیزات جانبی خودرو و … می باشد. تمام تلاش کسب صد در صدی رضایت مشتریانمان است. مرصا متشکل از جمع متخصصان جوان و با پشتکار صنعت الکترونیک است. که جزء شرکت های دانش بنیان و فعال در مرکز رشد دانشگاه فردوسی می باشد.


کاری که مرصا می کند؛

چاپ برد الکترونیکی استاندارهای تولید

مرصا به عنوان یکی از تولید کنندگان فعال در صنعت چاپ برد الکترونیکی در ایران است. که 4 سال است تولیدکننده ی انواع بردهای الکترونیکی در ابعاد مختلف، با کیفیت بالا و قیمت مناسب می باشد.

برای ساخت محصولاتی با سطح فناوری بالا و پیشرفته مرصا متعهد به پیروی از سخت ترین استانداردها در فرآیند تولید pcb  هستیم؛ در این راستا تیم فنی بطور کامل با استاندارد های ISO  در زمینه ی تولید آشنایی داشته و ملزم به اجرای آن هستند. بنابراین می توانید چاپ برد الکترونیکی خود را در تیراژ بالا به ما بسپارید.

چاپ برد الکترونیکی مرصا الکترونیک

مرصا برای تسهیل روند سفارش مشتریان خود ماشین حساب آنلاین در سایت electronicassembly.ir قرار داده. تا مشتریان مرصا بتوانند قیمت سفارش چاپ برد الکترونیکی خود را در کمتر از چند ثانیه بدست آورند. همچنین مشتریان مرصا می توانند در صفحه ی ثبت سفارش چاپ pcb، نکات طراحی انواع برد الکترونیکی، استاندارهای تولید و جدیدترین مقالات در خصوص صنعت برق و الکترونیک را مطالعه نمایید.


برای مطالعه ی مجله علمی مرصا کلیک کنید.


مزایای شرکت مرصا:

چاپ برد الکترونیکی مرصا

  1. بالاترین کیفیت: با رعایت  استاندارد های مختلف در تک تک مراحل تولید
  2. مناسب ترین قیمت: مرصا در مقایسه با سایر فعالان صنعت چاپ برد الکترونیکی، با کنترل و بهینه سازی فرآیند تولید و بدون کاهش کیفیت سعی در ارائه ی مقرون به صرفه ترین قیمت برای مشتریان خود دارد.
  3. تحویل به موقع: ما برای وقت مشتریان خود ارزش قائلیم؛ و سعی می کنیم طبق قولی که داده ایم عمل کنیم.
  4. پشتیبانی آنلاین: تیم پشتیبانی مرصا از 9 صبح تا 8 شب این امکان را برای مشتریان خود فراهم می کند تا هرگونه سوال و یا استعلام قیمت چاپ برد الکترونیکی را به صورت آنلاین از همکاران ما بپرسند تا ابهامات خود را رفع کنند .
  5. بررسی فنی: مهندسین ما قبل از تولید برد الکترونیکی فایل طراحی بردهای شما را بصورت کاملا رایگان بررسی کرده و ایرادات فنی آن را بررسی می کنند تا اطمینان حاصل کنند که پس از تولید به هیچ وجه دچار مشکل نخواهید شد.

سفارش خود را به طور انلاین ثبت کنید