چاپ برد

ویژگی های شرکت چاپ برد مرصا :

برد مدارچاپی یکی از پرکاربردترین اجزای سیستم های پیشرفته ی امروزی است. که در همه وسایل الکترونیکی مانند تلفن های همراه، لوازم خانگی و انواع تجهیزات صنعتی کاربرد دارد. اگر شما هم یکی از فعالان صنعت  الکترونیک هستید و نیاز به تولید و چاپ برد های پیشرفته دارید؛  باید با یک شرکت پیشرفته تولیدکننده ی بردهای الکترونیکی کار کنید.


چاپ برد در کیفیت بالا و تحویل به موقع

چاپ برد در ایران

شما می توانید با ارتباط گرفتن با مهندسین شرکت مرصا بهترین نوع pcb را برای پروژه الکترونیکی خود انتخاب و اقدام به تولید آن کنید. چاپ برد مرصا از کیفیت بالایی برخوردار است و بیشتر شرکت های دانش بنیان پروژه های تولید بردهای الکترونیکی شان  به مرصا می سپارند.

شرکت مرصا هر ساله سعی در توسعه و بروزرسانی تجهیزات خود دارد.و سالیانه 10% از درآمد خود را صرف این تحقیق و توسعه می کند تا بتواند جدیدترین و به روز ترین تجهیزات را برای چاپ برد های الکترونیکی تهیه کند.چاپ برد مرصا

مرصا برای تضمین کیفیت در هر مرحله از فرآیند چاپ برد های الکترونیکی آن را  تست کرده تا مشتریان از بی نقص بودن تولیدات مرصا اطمینان حاصل کنند. ما قادر هستیم تولیدات را با سرعت بالا انجام دهیم و با اینکه حجم سفارشات بالا است ولی در زمانی که تاریخ تحویل را در قرار داد ثبت کنیم متعهد به انجام آن هستیم .


جهت اطلاع و آشنایی بیشتر با انواع بردهای الکترونیکی کلیک کنید.

قابلیت دسترسی آسان و  پشتیبانی آنلاین

ما برای تسهیل دسترسی  مشتریان خود این قابلیت را در سایت مرصا ایجاد کرده ایم که بتوانید به صورت آنلاین  نرخ قیمت تولید برد خود را بدست آورده و ثبت سفارش کنید. به جز آن نیز تیم مرصا در بخش های مختلف موظف به پاسخگویی به هر گونه سوال شما در مورد شرایط چاپ برد و مونتاژ یا تامین قطعات و یا امور بازاریابی و فروش محصولات الکترونیکی می باشند. سفارش خود را ثبت کنید.